لوله بازکنی تخلیه چاه در گاندی ۸۸۶۵۶۲۳۹

چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را خودمان باز کنیم

چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را خودمان باز کنیم

چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را خودمان باز کنیم ۰۹۱۲۸۴۵۳۰۷۰ چگونگی رفع گرفتگی راه آب فاضلاب ۲۲۲۶۹۲۲۸ بازکردن گرفتگی فاضلاب ۴۴۴۵۹۱۵۴

چگونه مانع از گرفتگی لوله شویم؟  چنانچه شما در منزل، محیط کار و … با انواع گرفتگی لوله های فاضلاب دستشویی، سینک شرفشویی، حمام و … م.اجه هستید در این مقاله روش های برطرف کردن ان ها را به شما آموزش خواهیم داد.

روش های مختلفی برای از بین بردن گرفتگی لوله فاضلاب و یا باز کردن لوله وجود دارد که البته مهم ترین کار پیش گیری و نظافت صحیح است. با این حال چنانچه سینک ظرف شویی شما مدت بیشتری را برای تخلیه آب احتیاج دارد و یا اصلا انواه لوله های فاضلاب شما با گرفتگی و یا حتی بسته شدن کامل مواجه هستند که از روش های زیر برای باز کردن و یا از بین بردن گرفتگی لوله می توانید استفاده کنید و کمک بگیرید.

قبل از ارائه مطالب برای روش های باز کردن و از بین گرفتگی روش های جلوگیری از این مشکل و انباشه شدن جرم ها را در لدله های فاضلاب با شما کاربران هاو کن یو مرور خواهیم کرد.
  • از رها کردن پسماند های غدا و …. در لوله های خود داری کنید و همیشه آن ها را با صافی های مناسب از آب جدا کنید.
  • چنانچه در حال شست و شوی ظروف غذا های چری و یا موارد دیگر چربی هستید سعی کنید از آب داغ بلافاصله استفاده کنید
  • در پایان هر مرتبه شست و شوی ظروف یا استفاده از حمام در پایان از آب گرم یا داغ استفاده کنید.
  • هر چند وقت یکبار از روش های از بین بردن جرم و یا مواد شیمیایی مناسب جرم گیر استفاده کنید.

استفاده از محلول سرکه و جوش شیرین

"<yoastmark

 قبل تر در کانال هاو کن آی برای شما کاربران هاو کن یو این روش را ارائه کردیم. این روش با وجود ساده بودن بسیار مفید و کاربردی است و در بسیاری از مواقع چنانچه گرفتگی شدید نباشد به کمک شما می آید. برای این کار تنها کافیست یک سوم پیمانه سرکه را با یک سوم پیمانه جوش شیرین ترکیب کنید. به محض این که محلول شروع بع جوشش کرد این محلول را در لوله تخلیه کرده و حد اقل یکساعت زمان دهید و در نهایت آب داغ را داخل لوله باز کنید.

استفاده از سیم یا فنر لوله باز کن

چربی ظروف، خرده ریزهای غذا، خس و خاشاک میوه‌ها، گل و لای سبزیجات و… بالاخره کار آبراههٔ سینک ظرفشویی را به گرفتگی می‌کشاند و باعث زحمتتان می‌شود. در این مواقع برای رفع گرفتگی چه می‌کنید و از چه وسائلی برای بازکردن چاهک بهره می‌گیرید تا سریع‌تر و آسان‌تر به نتیجه برسید؟
چنانچه گرفتگی لوله خیلی شدید باشد و یا حجم جرم شدید باشد و با ترکیبات اشاره شده به نتیجه نمی رسید شاید زمان کمک گرفتن از فنر و یا سیم لوله باز کن فرا رسیده باشد. معمولا این وسیله از جمله تجهیزات افرادی است که کارشان باز کردن گرفتگی لوله هاست ولی با این حال ممکن است این وسیله یا موارد مشابه در برخی خانه ها قابل یافت باشد. ضمن این که با قیمت نچندان بالا قابل خریداری هم هستند.
‫0/5 (0 امتیاز )
‫0/5 (0 امتیاز )

Related posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.