قیمت فنر زدن لوله فاضلاب

چگونه قیمت لوله بازکنی و یا تخلیه چاه را بدانیم؟

قیمت دقیق لوله بازکنی و تخلیه چاه در محدوده ها

قیمت دقیق لوله بازکنی و تخلیه چاه در محدوده ها ۰۹۱۲۴۵۵۵۲۲۳ قیمت باز کردن چاه فاضلاب , لوله بازکنی در محدوده , قیمت فنر زدن گرفتگی فاضلاب , ارزانتر از همه جا

گرفتگی چاه به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد. که در بسیاری مواقع مقصر اصلی هم ما نیستیم و مثلا بی مبلاتی یکی از همسایه‌ها باعث گرفتگی در فاضلاب و تخلیه لوله خروجی میشود حالا لوله های آشپزخانه یا سرویس دستشویی و حمام دچار گرفتگی شده باشد.  هزینه لوله بازکنی و تخلیه چاه با توجه به نوع و جای گرفتگی دامنه گسترده ای دارد. یک لوله بازکنی معمولی که شامل یک بار فنرزدن چاهک فاضلاب می شود با ۹۰۰۰۰ تومان  انجام میشود میانگین قیمت به این دلیل در حول و حوش ۱۳۰۰۰۰ تومان می چرخد که معمولا یک بار فنرزنی مشکل را حل نمی کند پس اگر داخل سیفون یا لوله خروجی رسوب کرده باشد هزینه کمی بالاتر می رود.

نوع گرفتگی لوله فاضلاب

 اغلب گرفتگی لوله با فنرزدن بازمی شوند اما در مواردی نیز مشکل بصورت ریشه ای میباشد مثلا گرفتگی بخاطر پر شدن چاه فاضلاب ساختمان است که بطور کلی بایستی تخلیه شود. بعضی وقت ها هم گرفتگی آنقدر شدید نیست و خودتان می توانید با تلمبه دستی مشکل را حل کنید. البته در نظر داشته باشید که نوع گرفتگی و در واقع محل گرفتگی مهمترین عامل در قیمت لوله بازکنی است. به عنوان مثال لوله بازکنی فاضلاب بسمت آشپزخانه منازل با تخلیه چاه فاضلاب یک مجتمع مسکونی یا پاساژ و پادگان بسیار متفاوت است. مواقعی که گرفتگی فاضلاب به دلیل ریزش چاه باشد نیاز به لایروبی چاه و کفتراشی چاه فاضلاب است که به دلیل تخصصی تر بودن این کار و همچنین مدت زمان بیشتر انجام کار هزینه طبعا بالاتر محاسبه می‌شود.

تخلیه چاه

گاهی گرفتگی لوله فاضلاب شدیدتر و جدی تر از گیرکردن چیزی در مدار لوله های فاضلاب است و دلیل اصلی گرفتن یا به اصطلاح پرشدگی چاه فاضلاب اصلی است. البته در نظر داشته باشید که این موضوع فقط در مورد خانه های قدیمی و جایی که هنوز به سیستم یکپارچه فاضلاب شهری متصل نشده اند اتفاق می افتد. در اغلب مواقع همسایگان و ساکنین یک مجتمع مسکونی می‌توانند با رعایت نکات بسیار ساده‌ و کاربردی، البته در صورتی که لوله کشی سیستم فاضلاب بصورت استاندارد انجام شده‌باشد، از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری کنند.

لوله بازکنی و تخلیه چاه

عوامل دیگری که بر روی قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه اثرمی‌گذارد، کیفیت و نوع خدمت رسانی است. بعضی از شرکت ها یا تاسیساتی‌ها دارای خدمات شبانه روزی لوله بازکنی هستند و یا خدمات تخلیه چاه تضمینی یا ۲۴ ساعته ارائه می‌کنند که در این صورت ساعت و مدت زمان سرویس دهی بر قیمت چاه بازکنی اثر میگذارد. 

سرویس دهی لوله بازکنی و تخلیه چاه محلی , محدوده

لوله بازکنی و تخلیه چاه از انواع مختلف خدماتی است که هم در محله هم محدوده های مختلف تهران انجام میگیرد. و قیمت متفاوتی دارد  هم اینکه در برخی مناطق که تحت پوشش شرکت های تخلیه چاه نیستند توسط همان تاسیساتی ها و لوله کش های محلی انجام می شوند که در نتیجه اینکه کار لوله بازکنی تخلیه چاه کاملا تخصصشان نیست شاید در مواقعی گران تر از شرکت های لوله بازکنی تخلیه چاه است. 

قیمت دقیق لوله بازکنی تخلیه چاه را از شرکت خدمات فنی نصب افروز آرشن بخواهید.

۲۴ ساعت از شبانه روز کلیه منطقه ها و محدوده های شهر بزرگ تهران

‫0/5 (0 امتیاز )
‫0/5 (0 امتیاز )

2 comments on “چگونه قیمت لوله بازکنی و یا تخلیه چاه را بدانیم؟

حیدری

با سلام. اگر یک کهنه در توالت فرنگی گیر کرده باشد و با فنر فولادی باز شده باشد، هزینه آن چقدر است؟ با سپاس

شرکت خدمات فنی نصب افروز آرشن Post author

با سلام . اصولا توالت فرنگی رو فنر نمیزنن و کسایی که میان میگن فنر فولادی و غیره با این ترفند میخوان پول بیشتری از مشتری بگیرن.قیمت ها رو ما گذاشتیم داخل سایت . شما این مطلب رو سرچ کنید میاد.قیمت فنر زدن گرفتگی لوله فاضلاب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *