چاه بازکن فوری ارزان

قیمت فنر زدن لوله فاضلاب

چاه بازکن فوری ارزان

چاه بازکن فوری ارزان غرب تهران : 44459154  شرق تهران :77825236 شمال تهران :22269228 , چاه بازکن شبانه روزی, چاه بازکن تهران , چاه بازکنی , بازکردن چاهک

احتمالاً هر یک از شما با این مسئله روبرو شده اید که لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی در مجرای خروجی فاضلاب شده باشد و بخواهید اقدام به لوله بازکنی نمایید .

اگر با این مشکل روبرو شده باشید سعی می کنید با چه وسیله ای آن را باز کنید ؟

برای باز شدن لوله فاضلاب راه های مختلفی وجود دارد از جمله ی این وسایل می توان لوله باز کن خانگی ، محلول اسیدی  ، پودر لوله باز کن ، دستگاه فنردار لوله باز کن را نام برد همه این موارد برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می شود ولی هرکدام کاربرد خاص خود را دارد .

اگر گرفتگی در لوله ها ضعیف باشد مثل گرفتگی ناشی از مواد زائد ، مو ، مواد خوراکی ، چربی و آشغال باشد از لوله بازکن خانگی و محلولهای اسیدی و مواد پودری استفاده می شود . ولی اگر گرفتگی شدید باشد مثل گرفتگی که از وجود خاک یا رسوبات فاضلاب ناشی شده باشد که با گذر زمان این گرفتگی بیشتر شده باشد از لوله باز کن خانگی ، مواد اسیدی و پودرها نمی توان استفاده کرد بلکه باید از لوله بازکنی تهران استفاده کرد که گرفتگی شدید را برطرف کند که از دستگاه لوله بازکن فنردار استفاده می شود .

بهترین وسیله هایی که برای لوله بازکنی استفاده می شودکدام وسیله هاهستند؟

1-دستگاه سه نظام یا همان ژنراتور برای لوله بازکنی

روش کار با این دستگاه به این گونه می باشد که برای سیفونه های کوچک سایز فنر باید باریک باشد وبرای لوله های قطور سایز فنر باید کمی بزرگتر باشد پس از قرار دادن فنر در داخل لوله کلید دستگاه ژنراتور را به سمت جلو زده وفنر را به داخل لوله هدایت میکنیم  وفنر شروع به چرخش کرده ولجن ورسوبات داخل لوله را تراشیده و مسیر را باز میکند برای اینکه عملیات لوله بازکنی بهتر انجام بگیرد هنگامی که فنر لوله بازکنی در داخل لوله در حال چرخش است کمی آب وتاید را در داخل لوله میریزیم تا داخل لوله هرچه بهتر رسوب تراشی شود.
در این روش داخل لوله پارچه افتاده باشد باچرخشی که فنر در داخل دارد ان را به دور خود جمع کرده وبه خارج میکشد ویا اگر شیءپلاستیکی باشد آن را بسمت چاه اصلی هدایت میکند.هنگام فنر زدن برای لوله بازکنی  باید توجه کرد که به فنر نباید زیاد فشار بیش از حد وارد کرد چون امکان به هم زدن آب بندی سیفون را دارد.

2-یکی دیگر از روش های بازکردن راه آب دستگاه تراکم می باشد

این روش موقعی استفاده می شود که مسیر لوله کشی لوله به صورتی باشد که فنر به سمت گیر اصلی لوله هدایت نشود .وسیستم لوله کشی ناقص انجام شده باشد ازدستگاه تراکم هوابرای لوله بازکنی استفاده میکنیم .اما روش کار با این دستگاه به این گونه می باشد که منبع دستگاه لوله بازکنی را پر از باد میکنیم لازم به ذکر است که این را خدمت شما عرض کنم زمان قدیم این منبع توسط تلمبه زدن پر می شد ولی امروزه با نیروی برق انجام میگیرد.

بعداز پر شدن منبع تمامیه ورودی های لوله فاضلاب را محکم گرفته وتنها یکی از ورودی ها باز میماند سر شلنگ تراکم هوا را در داخل لوله کرده وخیلی اهسته وآرام شروع میکنیم فلکه هوا را باز کردن چون  این کار در موقع لوله بازکنی یک دفعه انجام بگیرد اگر گیر لوله سخت باشد حتما باعث ترکیدگی لوله فاضلاب خواهد شد.بعداز تکرار چند بار تراکم زدن لوله حتما باز خواهد شد.

 • لوله بازکنی در محدوده
 • لوله بازکنی در منطقه
 • لوله بازکنی
 • بازکردن توالت فرنگی
 • بازکردن راه آب فاضلاب
 • بازکردن فاضلاب
 • بازکردن گرفتگی فاضلاب
 • رفع گرفتگی فاضلاب
 • رفع گیر چاه فاضلاب
 • چاه بازکن، چاه بازکنی
 • چاه بازکن فوری ارزان

3-استفاده از دستگاه واترجت برای لوله بازکنی

دستگاه واترجت برای لوله بازکنی های خیلی سخت ومسیرهای طولانی و لوله های خیلی قطور و مسیر کانال استفاده می شود.روش کار بااین دستگا به این گونه می باشد که دستگاه واترجت ترکیبی از هوا و آب می باشد که از یک سر لوله شروع به تمیز کردلوله میکند با فشار هوا و آب که به داخل لوله واردمیکند باعث کنده شدن لجن اطراف لوله شده و مسیر را به خوبی باز خواهد کرد.

چاه بازکن فوری ارزان

لوله بازکنی,لوله بازکنی تهران

4-استفاده از مواد شیمیای لوله بازکنی که همان اسید است

بعضی از افراد بعداز اینکه با مشکل گرفتگی چاه بازکن روبرو میشوند از این روش استفاده میکنند که این روش کاملا نادرست است .اگر لوله گیر باشد وما بخواهیم همان موقع اسید داخل لوله بریزیم چون حجم آب داخل لوله اجازه نخواهد داد که اسید به گیر اصلی برسد در اطراف سیفون ویا زانویی جمع شده نه تنها لوله بازکنی انجام نمی گیرد بلکه آب بندی لوله را به هم زده ومارا با مشکل دیگری مواجه خواهد کرد.پس بهتر این است که قبل از گرفتگی لوله هراز چند گاهی اسید بادرصد پایین در داخل راه آب ها بریزیم وازمشکل لوله بازکنی جلوگیری بکنید.

چاه بازکن فوری ارزان
چاه بازکن فوری ارزان
5-استفاده از تلمبه برای چاه بازکن

فکر کنم که این وسیله را اکثرا در منزل ویا محل کارخود داشته باشید ونحوه استفاده از ان را به خوبی بدانید اگر گیر لوله خیلی ابتدایی باشد سر تلمبه که حالت واشر بزرگی را دارد در دهانه سیفون ویا راه آب قرار داده وچند بارتلمبه را به سمت سیفون بالا وپایین میکنیم اگر گیر لوله ضعیف باشد لوله بازکنی حتما انجام خواهد شد .

در موردمشکلات لوله بازکنی اگر سوالی دارین خدمات نصب افروز  مفتخر است که به شما عزیزان مشاوره رایگان انجام دهد

رفع بو ورفع نم در تهران

اگر بوی بد فاضلاب در منزل ، محل کار، شمارا اذیت میکند خدمات نصب افروز آمادگی این را دارد که شما را برای همیشه از شرء این معضل راحت کند فقط کافیست بانزدیکترن شعبه ما به محل خودتان تماس حاصل فرمایید ما باتجربه ترین سرویس کار هارا برای بازدید از محل خواهیم فرستاد وبا کمترین هزینه ممکن مشکل شما را بصورت صدرصد تضمینی انجام خواهند داد.

برخی از خدمات نصب افروز

√-لوله بازکنی
√-چاه بازکنی و تخلیه چاه
√-رفع بوی بد و نامطبوع فاضلاب
√-رفع نم وچکه سقف بنایی تعمیر
√-حفاری چاه فاضلاب وآب، چاه های جذبی وارت
√-تشخیص ترکیدگی لوله ونشست یابی با دستگاه و حداقل کنده کاری همراه با لوله کشی
√-تعویض سیفون ولوله کشی فاضلاب
√-تعمیرات ولوله کشی آب وشوفاژو موتور خانه
√-نصب توالت فرنگی وتعمیرات توالت فرنگی
√-تعیین منطقه مناسب برای حفاری چاه آب و فاضلاب زیر نظر کارشناسان مجرب شرکت
√-بنایی کف حمام ، توالت قیرگونی وایزوگام
√-لایروبی چاه وکانال، قنات، وتعمیر چاه های ریزشی وطوقه چینی سر چاه کپل گذاری
خدمات نصب افروز آرشن آماده ارائه خدماتي تضميني از جمله :لوله بازکني وتخليه چاه ,رفع بوي بد و نامطبوع ساختمان,رفع نم حمام ودستشويي,لوله کشي,رفع گرفتگي لوله سيفون,رفع گرفتگي توالت فرنگي,لايروبي وطوقه چيني وترميم چاه قديمي,تشخيص ترکيدگي لوله,حفر چاه اب وفاضلاب به صورت 24ساعته به هموطنان عزيز و گرامي ميباشد.
دليل گرفتگي لوله ها:
بيشتر مواقع راه آب ظرفشويي يا دستشويي به مرور گرفته ميشه و آب خوب رد نميشه . هر از گاهي بايد با سيفون تلمبه بزنيد يا از مواد باز کننده لوله مثل چنته يا اسيد استفاده کنين تا راه آب باز بشه ! اما اشکال اينجاست که استفاده از اين مواد خودش باعث دردسر ميشه . چون اسيد و چنته جدار لوله ها رو به اصطلاح ميخورد يا سوراخشان ميکند . کافيه لوله فاضلاب کمي کهنه باشه يا دچار پوسيدگي کمي باشه تا با ريختن اين مواد لوله سوراخ بشه و فاجعه به بار بياد
اگر شما شهروندان مي خواهيد جلوي حوادث چاه را بگيريد؟ با کمترين هزينه از چاه خود بازديد به عمل اوريد تا اين که حوادث مالي وغيره را بگيريد. اگر چنانچه چاه فاضلاب دستشويي و توالت پر شود,خطراتي را به وجود مي آورداگر به موقع خالي نشود که شامل ريزش چاه ,که خسارات جاني و مالي را به وجود مي آورد.اگر چاه فاضلاب در داخل ساختمان باشد که حتما خساراتي بيشتر و خطرناک تر به وجود مي آورد که بايد درپيش گيري از اين چنين خطرات جدي باشيم
چاه بازکن فوری ارزان
‫0/5 (0 امتیاز )
‫0/5 (0 امتیاز )
‫0/5 (0 امتیاز )

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.