رفع گرفتگی فاضلاب در غرب تهران

تخلیه چاه شرق تهران

رفع گرفتگی فاضلاب در غرب تهران

رفع گرفتگی فاضلاب در غرب تهران , لوله بازکنی در غرب تهران ۴۴۴۵۹۱۵۴ , بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب در غرب تهران , رفع گیر فاضلاب , رفع گرفتگی توالت فرنگی

باز کردن و رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی و ایرانی و رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب ، چدنی ، آهنی و پلیکا از ۱ اینچ تا ۳۰ اینچ بوسیله انواع دستگاه های لوله بازکنی تراکم و فشار هوا و انواع فنر های فولادی ۱۰۰% تضمینی

در محل های اجرا شده با سرویسکاران مجرب شرکت نصب افروز آرشن  بدون خرابی در کمتر از نیم ساعت در سراسر شهر تهران با شعبه های متعدد.

رفع گرفتگی فاضلاب در غرب تهران

برای دیدن شماره تلفن های شرکت جهت رفع گرفتگی چاه توالت یا لوله فاضلاب اینجا کلیک فرمائید.

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی و ایرانی

همانطور که می دانید ، برای تغییر مسیر لوله کشی فاضلاب اغلب از انواع مختلف زانویی ها استفاده می شود که غالبا به صورت ۹۰ درجه و ۴۵ درجه است.
همچنین برای جلوگیری از نفوذ گاز فاضلاب (و حشرات موزی) از سیفون استفاده می شود ( در چاه توالت ، روشویی ، کف شور و …) ناگفته پیداست که گرفتگی های چاه توالت فرنگی و ایرانی و لوله فاضلاب اغلب در همین زانویی ها و سیفون ها اتفاق می افتد.
حال سوال اینجاست،هنگام گرفتگی لوله فاضلاب یا چاه توالت چه کنیم؟ چگونه گرفتگی توالت فرنگی را باز کنیم؟ روش باز کردن لوله فاضلاب یا چاه توالت فرنگی و ایرانی به چه شکل است؟

رفع گرفتگی فاضلاب در غرب تهران

روش باز کردن گرفتگی چاه توالت فرنگی یا ایرانی،به چند روش می توان گرفتگی چاه توالت را از بین برد.

رفع گرفتگی فاضلاب در غرب تهران
رفع گرفتگی فاضلاب در غرب تهران
مرحله اول) لوله بازکنی و باز کردن گرفتگی سیفون توالت فرنگی و سینک ظرفشویی به وسیله پمپ،در این روش پس از ریختن آب به چاه شروع به پمپ زدن می کنیم.فشار آب وارده بر سیفون باعث باز شدن آن می شود.
اغلب این فشار باغث می شود که مواد فاضلاب موجود در لوله و چاه توالت به جلو رانده شوند پس باید پمپ زدن را تا حصول نتیجه کامل و باز شدن لوله فاضلاب ادامه داد.
مرحله دوم) استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی: برای گرفتگی های شدید لوله فاضلاب که با پمپ زدن معمولی باز نمی شود می توان از دستگاه تراکم هوا استفاده کرد.
فشار این دستگاه قابل تنظیم است و می توان فشار آن را تا چندین برابر افزایش داد.این دستگاه در فشار های بالا ، صدای شدیدی ایجاد می کند.
این دستگاه ، هوا را در مخزن خود با فشار جمع کرده و به صورت ناگهانی (پس از کشیدن اهرم) هوا را با شدت زیادی به داخل چاه توالت و لوله فاضلاب تخلیه می کند که باعث باز شدن گرفتگی چاه توالت یا لوله فاضلاب می شود.استفاده از این دستگاه هنگام گرفتن لوله فاضلاب و گرفتن چاه توالت مستلزم تجربه و مهارت است.
مرحله سوم) استفاده از فنر لوله بازکنی برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت:استفاده از فنر لوله بازکنی بیشتر مرسوم است.دلیل آن مسافت و برد دستگاه و همچنین قدرت آن در باز کردن گرفتگی لوله توالت در مسیر های نزدیک به چاه فاضلاب و همچنین قدرت لایروبی و جرم زدایی آن است.از فنر لوله بازکنی برای حل دادن اشیاء جامد به داخل چاه توالت نیز استفاده می شود.
برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی و ایرانی ، استفاده از فنر دارای تضمین بیشتری است.ولی بهتر است در هنگام گرفتن توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا استفاده شود.
زیرا فنر لوله بازکنی دارای نوک بسیار تیز و مارپیچی است که ممکن است به توالت فرنگی آسیب بزند.لوله بازکنی با فنر چاه باز کن باعث می شود تا انواع لایه های چربی و مو و مواد زائد نیز از دیواره های لوله فاضلاب جدا شوند.
در هر صورت در اغلب موارد نیازی به تعمیرات لوله کشی فاضلاب برای باز کردن گرفتگی لوله نیست و با استفاده از یکی از روش های فوق مشکل گرفتگی حل خواهد شد.
لوله بازکنی ، رفع و باز کردن لوله فاضلاب و انواع لوله های چدنی ، آهنی ، پلیکا از ۱ اینچ تا ۳۰ اینچ توسط ابزار مخصوص با سرویس کاران مجرب بدون خرابی
آماده عقد قرار داد با شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی و مجتمع های مسکونی.باز کردن لوله فاضلاب , رفع گرفتگی چاه توالت
‫0/5 (0 امتیاز )
‫0/5 (0 امتیاز )
‫0/5 (0 امتیاز )

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.