لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی 09124555223

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی 09124555223

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی 09124555223 بازکردن لوله آشپزخانه , بازکردن توالت فرنگی , گرفتگی لوله فاضلاب , بازکردن چاه توالت , محلول لوله بازکن , اسید

بهترین راه پیشگیری از گرفتگی مجرای فاضلاب آشپزخانه، قرار دادن توری روی سوراخ چاه ظرفشویی و خالی کردن تفاله چای و باقیمانده مواد غذایی در سبدهای کوچک مشبک است و مهم‌ترین توصیه این که باقیمانده چربی یا روغن غذا را داخل مجرای فاضلاب ظرفشویی یا چاه کف آشپزخانه نریزید چون اگر با آب سرد در تماس باشد، چربی سفت می‌شود و به دیواره لوله‌ها می‌چسبد و خود عامل گرفتگی می‌شود.

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

بر این اساس، مواد چرب را داخل روزنامه ریخته، در سطل زباله بیندازید و پس از اتمام شست‌وشوی ظروف، مقداری آب داغ یا آب جوش داخل مجرای فاضلاب سینک ظرفشویی و چاهک کف آشپزخانه بریزید.
برای همه ی شما پیش آمده است که لوله‌های خانه ی شما دچار گرفتگی شود. در این مقاله به شما یاد می دهیم چگونه بدون استفاده از مواد شیمیایی آن ها را باز کنید.

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

به دنبال راهی برای اجتناب از استفاده از مواد به شدت خورنده جهت باز کردن لوله‌ها هستید. بسیار خوب، می‌توانید جستجو در زیر سینک و همچنین قسمت مواد شیمیایی فروشگاه‌ها را متوقف کنید، و کافی است که برای پیدا کردن مواد مورد نیاز جهت باز کردن لوله‌ها بدون آسیب واردکردن به محیط‌ زیست، تنها به گنجه آشپزخانه خود رجوع کنید.

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

با شعبه های ما تماس بگیرید.

  1. شعبه غرب تهران : 44459154

  2. شعبه شرق تهران : 77825236

  3. شعبه شمال تهران : 22269228

  4. شعبه جنوب تهران : 77509554

  5. شعبه مرکز تهران : 88656239

  6. شبانه روزی بدون تعطیلی : 09128453070

  7. بهترین روش بازکردن فاضلاب

گرفتگی لوله ها را بدون استفاده از مواد شیمیایی رفع کنید :

ما بیشتر اوقات برای انجام این کار فوراً به سراغ مواد خطرناک می‌رویم، بدون اینکه حتی بدانیم راه‌های سالم تر و طبیعی تری برای باز کردن لوله‌ها وجود دارد. بسیاری از افراد تنها از این روش برای باز کردن لوله‌ها استفاده می‌کنند و مجبور نیستند از محصولات خطرناک استفاده کنند، برای اینکه این روش تقریباً هر بار خوب عمل می‌کند. در اینجا روش انجام کار ارائه شده است:

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

وسایل مورد نیاز !!!
یک جعبه جوش‌شیرین
سرکه
یک دستمال یا کهنه به اندازه کافی بزرگ که روی سوراخ فاضلاب قرار دهیم تا آن را مسدود کند
یک کتری پر از آب جوش
این‌ها همه چیزی است که نیاز دارید. به شما گفته بودیم که این یک روش ساده برای باز کردن لوله‌ها بدون استفاده از مواد مضر است. و حالا به بخش سرگرم‌کننده می‌رسیم.

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

مراحل انجام کار :

مرحله 1 :

یک دوم (½) بسته جوش‌شیرین را در سینک خالی کنید. برای انجام این کار جوش‌شیرین را به صورت خشک استفاده کنید و آن را با هیچ‌چیز مخلوط یا خیس نکنید. فقط آن را مستقیم در لوله خالی کنید.

مرحله 2 :

دستمال یا پارچه‌ها را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را آماده، کنار دستتان قرار دهید.

مرحله 3 :

بعد از ریختن جوش‌شیرین یک دوم (½) فنجان سرکه داخل راه فاضلاب خالی کنید. بلافاصله بعد از ریختن سرکه حتماً با دستمال یا پارچه راه فاضلاب را ببندید، سوراخ را کاملاً ببندید تا هیچ‌چیز نتواند فرار کند. این کار به این خاطر است که واکنش بین این دو ماده باعث یک” آتش‌فشان کوچک “می‌شود که می‌خواهد از راه فاضلاب خارج شود- ولی شما باید آن را آن پایین نگه‌دارید.

مرحله 4 :

این ترکیب را در لوله برای 30 دقیقه نگه‌دارید و در این زمان یک کتری آب بجوشانید.

مرحله 5 :

بعد از 30 دقیقه پارچه یا کهنه را بردارید و به آرامی آب جوش را در لوله‌ خالی کنید.
تمام شد؛ و الان لوله باید به خوبی باز شده باشد. و اگر چنین نیست این کار را یک بار دیگر تکرار کنید. بعضی مواقع لازم است که این کار بیش از یک‌بار انجام داده شود، اما معمولاً همان یک‌دفعه کافی است. نکته مهم این است که الآن شما می‌توانید بدون استفاده از مواد شیمیایی و به روشی طبیعی، راه لوله‌ها را باز کنید، به همین علت می‌توانید هر چند باری که لازم است این کار را انجام دهید.
نظر شما درباره این مطلب چیست ؟ می توانید آن را در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید.

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی از آن دست مشکلاتی است که برای هر شخصی اتفاق افتاده است. قطعا برای شما هم این مشکل پیش آمده است که لوله فاضلاب ظرفشویی شما مسدود شده باشد و آب در سینک ظرفشویی جمع شده و تخلیه نمیشود.لوله فاضلاب ظرفشویی بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

اولین قدم و ساده ترین روش برای باز شدن مجرای فاضلاب سینک ظرفشویی، باز کردن شترگلو یا همان سیفون زیر سینک ظرفشویی و بهترین روش برای رفع گرفتگی چاهک کف آشپزخانه استفاده از لوله بازکن خانگی است. همان وسیله ای که با ایجاد مکش، محتویات داخل لوله یا چاه را با فشار به سمت خارج هدایت می کند و سبب رفع گرفتگی می شود. بنابراین وجود یک عدد از این وسیله در منزل ضروری است.

اگر این روش ها جواب نداد، از مواد و محلول های شیمیایی لوله بازکن که حاوی ترکیبات اسیدی مایع یا جامد هستند و با حل کردن مواد زاید و لجن به رفع گرفتگی کمک می کنند استفاده کنید ولی اگر گرفتگی به علت گیر کردن یک جسم سخت در مجرای فاضلاب باشد، باید از روش فنر انداختن استفاده کنید.

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

راهنمای استفاده از محلول های لوله بازکن

 

 محلول مایع را داخل مجرای فاضلاب ریخته، براساس دستورالعمل مندرج روی بسته بندی، پس از گذشت مدت زمان قید شده، آب را باز کنید. باقی ماندن محلول شیمیایی باعث خوردگی لوله های فلزی یا حتی پلاستیکی و سبب پوسیدگی می شود.

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

 اگر مواد لوله بازکن به شکل جامد است، آن را در مدخل دریچه فاضلاب بریزید و آب را به صورت قطره ای روی آن باز کنید تا در اثر تماس با آب حل و وارد مجرای فاضلاب شود.
پس از ریختن محلول لوله بازکن مراقب باشید بخار متصاعد شده از این مواد به مجرای تنفسی و مخاط چشم شما نفوذ نکند چون بسیار آسیب زننده است. هنگام مصرف این مواد با استفاده از ماسک ضخیم و چند لایه، دهان و بینی تان را بپوشانید و در صورت پاشیدن این مواد به داخل چشمتان بسرعت و به مدت 10 تا 15 دقیقه از داخل به خارج، چشمتان را با آب بشویید و بلافاصله به پزشک مراجعه کنید.

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

محلول های لوله باز کن چند نوع دارد؛ یک نوع برای رفع گرفتگی ناشی از چربی ها و ذرات غذاست و نوع دیگر برای رفع تجمع مو بخصوص در مجرای فاضلاب حمام به کار می رود. در نتیجه به نوع محلول لوله بازکن توجه کنید.
چون محلول لوله یا چاه بازکن در ترکیب با گازهای داخل چاه می تواند خطرساز شود در مصرف آن زیاده روی نکنید.

 بهترین راه پیشگیری از گرفتگی مجرای فاضلاب آشپزخانه، قرار دادن توری روی سوراخ چاه ظرفشویی و خالی کردن تفاله چای و باقیمانده مواد غذایی در سبدهای کوچک مشبک است و مهم ترین توصیه این که باقیمانده چربی یا روغن غذا را داخل مجرای فاضلاب ظرفشویی یا چاه کف آشپزخانه نریزید چون اگر با آب سرد در تماس باشد، چربی سفت می شود و به دیواره لوله ها می چسبد و خود عامل گرفتگی می شود.

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

بر این اساس، مواد چرب را داخل روزنامه ریخته، در سطل زباله بیندازید و پس از اتمام شست و شوی ظروف، مقداری آب داغ یا آب جوش داخل مجرای فاضلاب سینک ظرفشویی و چاهک کف آشپزخانه بریزید.
بیشتر مواقع راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته میشه و آب خوب رد نمیشه . این اشکال مخصوصن در منازل قدیمی ساز بیشتر به چشم میخوره . هر از گاهی باید با سیفون تلمبه بزنین یا از مواد باز کننده لوله مثل چانته یا اسید استفاده کنین تا راه آب باز بشه ! اما اشکال اینجاست که استفاده از این مواد خودش باعث دردسر میشه . چون اسید و چانته یا همون سود سوزآور جدار لوله ها رو به اصطلاح میخورن یا سوراخشون میکنن . کافیه لوله فاضلاب کمی کهنه باشه یا دچار پوسیدگی کمی باشه تا با ریختن این مواد لوله سوراخ بشه و فاجعه به بار بیاد !!!!
ساده ترین و مطمئن ترین و بی خطرترین راه , استفاده از پودر رخت شویی هست . شاید خنده دار باشه اما حتا خود لوله کش ها هم از این ماده ساده استفاده میکنن . طریقه استفاده هم خیلی ساده ست . یک قوطی پودر رختشویی مخصوص دست (!) یا همون تاید , بخرین که قیمتش نهایت 15000 یا 2000 تومن میشه . شیر آب داغ رو باز کنین و بذارین کمی رد بشه از چاهک . حالا شیر رو ببندین و نیمی از پودر رو داخل چاهک آب خالی کنین و دوباره آب داغ رو باز کنین و باقی پودر رو هم داخل سوراخ بریزین . میبینین چقدر سریع راه آب باز میشه !!!!!! یک راه دیگه هم استفاده از شامپو هست . شامپوهای فاسد یا کهنه ای که استفاده نمیکنین میتونن اینجا خیلی بدرد بخورن .
دلیل گرفتگی لوله ها جمع شدن مو در داخل لوله و داخل سیفون و جرم گرفتن اونهاست که مانع عبور آب میشه . معمولن هم جرم چربی دور موها گرفته میشه و پودر رختشویی یا شامپو باعث حل شدن اون جرم و رها شدن موها میشه . این کار رو سود سوزآور یا چانته هم انجام میدن که خورنده چربی هستن و یا اسید . اما متاسفانه این مواد به لوله های فاضلاب و سیفون ها مخصوصن در ساختمانهای قدیمی که اغلب از جنس چدن هستن , و نه پلاستیک , آسیب میرسونن و باعث پوسیدگی و سوراخ شدنشون میشن , هر چند این روش برای گرفتگی های معمولی کاربرد داره نه گرفتگی های شدید که حتا یک قطره آب هم رد نمیشه از چاهک و یا وقتی جسم خارجی راه آب رو گرفته باشه , که در اون صورت فقط و فقط باید رفت سراغ لوله کش شماره تماس : 09128453070

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

شرکت فني وتاسيساتي نصب افروز : 09128453070
علت اصلي گرفتگي توالت فرنگي انداخت دستمال در داخل دستشويي مي باشد .در شرکت ها وجاهاي عمومي اکثرا اين کار رعايت نمي شود وبيشتر از هميشه با مشکل گرفتگي لوله فاضلاب مواجه هستند.بهتر است که دستمال بعد از استفاده در داخل سطل آشغال ريخته ريخته شود .يکي ديگر از علت هاي گرفتگي توالت فرنگي خوب عمل نکردن سيفون يا همان فلش تانک مي باشد اگر هنگام کشيدن سيفون آب خروجي کم باشد با مشکل گرفتگي لوله مواجه خواهيم شد.بهترين روش براي رفع گرفتگي توالت فرنگي استفاده از دستگاه تراکم مي باشد اگر براي باز کردن لوله توالت فرنگي از فنر استفاده شود چرخش فنر باعث مي شود که سياهي فنر به کاسه چسبيده ويا خط و خش در کاسه ايجاد کند براي همين است که ما هيچ گاه استفاده از فنر را براي رفع گرفتگي توالت فرنگي پيشنهاد نمي کنيم مگر در جايي استفاده مي شود که کلا کاسه توالت فرنگي باز شده و کنار گذاشته شود.استفاده از توالت فرنگي براي کساني که ارتوروز ، کمر درد ، زانو درد دارند توصيه ميشود.

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

منطقه های تحت پوشش شرکت

لوله بازکني پاسداران. لوله بازکني شهرک غرب. لوله بازکني هفت تير. لوله بازکني سردار. لوله بازکني ولنجک. لوله بازکني ونک. لوله بازکني رسالت. لوله بازکني طالقاني. تخليه چاه طالقاني. تخليه چاه مطهري. لوله بازکني مطهري. لوله بازکني ميرداماد. تخليه چاه ميرداماد. تخليه سپتيک جنوب. تخليه سپتيک غرب. تخليه سپتيک شرق تهران. تخليه سپتيک شمال تهران .تخليه چاه .تخليه چاه در شمال تهران.تخليه چاه در غرب تهران.تخليه چاه در شرق تهران.لوله بازکني در غرب تهران.لوله بازکني در شرق تهران.لوله بازکني در شمال تهران.لوله بازکني در پاسداران.لوله بازکني در شهرک غرب.لوله بازکني در اشرفي.لوله بازکني در جنت آباد .لوله بازکني در وليعصر.لوله بازکني در ميرداماد.لوله بازکني در ونک.لوله بازکني در جردن.لوله بازکني در آرژانتين.لوله بازکني در  عباس آباد.لوله بازکني در تخت طاووس.لوله بازکني در گيشا.لوله بازکني در فاطمي.لوله بازکني در ستارخان.لوله بازکني در صادقيه.لوله بازکني در شهران.لوله بازکني در شهرزيبا.لوله بازکني در شهرآرا.لوله بازکني در آجودانيه.لوله بازکني در الهيه.لوله بازکني در اميرآباد.لوله بازکني در تهرانپارس.لوله بازکني در فرمانيه.لوله بازکني در قيطريه.لوله بازکني در دولت.لوله بازکني در کامرانيه.لوله بازکني در نياوران.لوله بازکني در نارمک.لوله بازکني در جمهوري.لوله بازکني در تجريش.لوله بازکني در توپخانه.لوله بازکني در امام خميني.لوله بازکني در فردوسي.لوله بازکني در فردوس.لوله بازکني در کاشاني.لوله بازکني در انقلاب.لوله بازکني در طالقاني.لوله بازکني در هفت تير.لوله بازکني در فلسطين.لوله بازکني در کردستان.لوله بازکني در يوسف آباد.لوله بازکني در ولنجک.لوله بازکني در پارک وي.لوله بازکني در سعادت آباد.لوله بازکني در سميه.لوله بازکني در حقوقي.لوله بازکني در حافظ.لوله بازکني در دروس.لوله بازکني در اقدسيه.لوله بازکني در لويزان.لوله بازکني در هفت حوض.لوله بازکني در چيتگر.لوله بازکني در اميرکبير.لوله بازکني در حکيميه.لوله بازکني در رسالت.لوله بازکني در آزادي.لوله بازکني در اکباتان.لوله بازکني در قاِِِءم مقام فراهاني.لوله بازکني در خالداستانبولي.لوله بازکني در گاندي.لوله بازکني در ظفر.لوله بازکني در شريعتي.لوله بازکني در سردارجنگل.لوله بازکني در مرزداران.لوله بازکني در شهرک راه آهن.لوله بازکني در ژاندارمري.لوله بازکني در تهران.لوله بازکني در همين محله.لوله بازکني در سازمان آب.لوله بازکني در نواب.لوله بازکني در گلستان.لوله بازکني در شميرانات.لوله بازکني در لواسانات.لوله بازکني در محموديه.لوله بازکني در گلها.لوله بازکني درتوانير.لوله بازکني درخان زند.لوله بازکني دربهارشيراز.لوله بازکني درمفتح.لوله بازکني در وزراء.لوله بازکني درخرمشهر.لوله بازکني در شيخ بهايي.لوله بازکني در دروس.لوله بازکني در دادمان.لوله بازکني دردريا.لوله بازکني دراندرزگو.لوله بازکني دراختياريه.لوله بازکني درديباجي.لوله بازکني دردزاشيب.لوله بازکني در آبشناسان.لوله بازکني در باکري.لوله بازکني در کوهسار.لوله بازکني در خرازي.لوله بازکني در کوهک.لوله بازکني در آپادانا.لوله بازکني در قزوين.لوله بازکني در بلوارابوذر.لوله بازکني در کارگر.لوله بازکني در بهار.لوله بازکني درمجيديه.لوله بازکني درهروي.لوله بازکني درباهنر.لوله بازکني درسباري.لوله بازکني در دربند.لوله بازکني در ابن سينا.لوله بازکني در کريم خان زند.لوله بازکني در فرجام.لوله بازکني در دلاوران.لوله بازکني در هجرت.لوله بازکني در تختي.لوله بازکني در دماوند.لوله بازکني در نصرت.لوله بازکني در پاتريس لومومبا.لوله بازکني در آريافر.لوله بازکني در صالحي.لوله بازکني در ايوانک.لوله بازکني در ايران خودرو.لوله بازکني در کرمان خودرو.لوله بازکني در لشکري.لوله بازکني در داروپخش.لوله بازکني در تعاون.لوله بازکني در دکترعبيدي.لوله بازکني در شيشه مينا.لوله بازکني در علامه جعفري.لوله بازکني در حکيم.لوله بازکني در شادمهر.لوله بازکني در باقرخان.لوله بازکني در جمالزاده.لوله بازکني در حجاب.لوله بازکني در کشاورز.لوله بازکني در ايرانشناسي.لوله بازکني در بلواراسفنديار.لوله بازکني در آرآرات.لوله بازکني در عطار.لوله بازکني در ملاصدرا.لوله بازکني در ياسمي.لوله بازکني فرهنگ.لوله بازکني در مديريت.لوله بازکني در سرو.لوله بازکني در کوي فراز.لوله بازکني در پيام.لوله بازکني در فرحزادي.لوله بازکني در کوهستان.لوله بازکني در هميلا.لوله بازکني در عدل.لوله بازکني در ميرزابابايي.لوله بازکني در مخبري.لوله بازکني در شاهين.لوله بازکني در انصارالمهدي.لوله بازکني در ايرانشهر.لوله بازکني در مهستان.لوله بازکني در نيروگاه.لوله بازکني در عسکري.لوله بازکني در بلوارصدرا.لوله بازکني در هوانيروز.لوله بازکني در بلوارکاج.لوله بازکني در بلواراقاقيا.لوله بازکني در شهرک ياس.لوله بازکني در شهرک کوثر.لوله بازکني در تهرانسر.لوله بازکني در شهرک انصار.لوله بازکني شهرک دانشگاه.لوله بازکني در شهرک آزادي.لوله بازکني در منطقه 22 لوله بازکني در جناح.لوله بازکني در جلال ال احمد.لوله بازکني در گلاب.لوله بازکني در آلستوم.لوله بازکني در بلوار جانبازان.لوله بازکني در حبيب الله.لوله بازکني در دريان نو.لوله بازکني در بهبودي.لوله بازکني در ستايش.لوله بازکني در شادمان.لوله بازکني در آذربايجان.لوله بازکني در زنجان.لوله بازکني در جمشيديه.لوله بازکني در دکترقريب.لوله بازکني در شيخ فضل الله نوري.لوله بازکني در گمنام.لوله بازکني در ايتاليا.لوله بازکني در سپهبدقرني.لوله بازکني در سهروردي.لوله بازکني در بهشتي.لوله بازکني در مطهري.لوله بازکني در اميراتابک.لوله بازکني در پليس.لوله بازکني در مرودشت.لوله بازکني سيدخندان.لوله بازکني در معلم.لوله بازکني در قدوسي.لوله بازکني در حشمتيه.لوله بازکني درانديشه.لوله بازکني درخواجه عبدالله انصاري.لوله بازکني درحقاني.لوله بازکني درخيابان نفت.لوله بازکني در فرشته.لوله بازکني در بلوار آرش.لوله بازکني در شهرک فجر.لوله بازکني در شيرازي.لوله بازکني در سعيدي.لوله بازکني در فرودگاه.لوله بازکني .لوله بازکني در سپاه اسلام.لوله بازکني در شهرک صنعتي زاکرس وگلبرگ.لوله بازکني در شهرک دانش.لوله بازکني در بيست متري اول.لوله بازکني در سعيدآباد.تخليه چاه در داروپخش.تخليه چاه در ايران خودرو.تخليه چاه در  بلوارکرمان خودرو

بهترین روش بازکردن فاضلاب خانگی

‫0/5 (0 امتیاز )
‫0/5 (0 امتیاز )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.